Co uczynić w sytuacji gdy brak gotówki?

Co uczynić w sytuacji gdy brak gotówki?
May 20, 2015 Comments Off on Co uczynić w sytuacji gdy brak gotówki? Blog biuro

Wyobraźmy sobie sytuację, w której brakuje nam pilnie pewnej wielkości pieniędzy, tymczasem nie mamy indywidualnych środków a rodzina jak również krewni nie mogą nam pomóc. Idealnym wyjściem wydaje się być kredyt gotówkowy, aczkolwiek co w przypadku w momencie, gdy banki nie są chętne nam go udzielić?

Może się tak bowiem wydarzyć gdy przykładowo nasza historia kredytowa nie jest nieskazitelna i znaleźliśmy się na zestawieniu Biura Informacji Kredytowej, czy też nie zdobywamy w zupełności wysokich dochodów. Banki bowiem z reguły są roztropne i bardzo dokładnie analizują wiarygodność i wypłacalność klienta zanim pożyczą mu pieniądze. Pojawiają się co prawda takie banki, które mają w swojej propozycji takie produkty, jak pożyczki bez zdolności kredytowej, lecz nieliczni klienci mogą je dostać. Są one w większości wypadków proponowane jedynie stałym klientom, którzy dynamicznie korzystają z propozycji konkretnego banku i mają pewną dobrą opinię.
Co jednak w momencie, kiedy do takich klientów się nie zaliczamy a nasza sytuacja fiskalna jest skomplikowana i musimy uzyskać gotówkę? Wtedy pozostaje nam zwrócić się do instytucji pozabankowych, których produkty – np. szybkie pożyczki są kierowane dokładnie do osób nie posiadających płynności finansowej, niezmiennie zadłużonych, bądź nie mogących pochwalić się dobrą historią kredytową. Kredyt jako produkt dostarczany przez prywatne firmy nie potrzebuje argumentowania zdolności kredytowej, ani uzyskiwania wysokich (a nawet żadnych) dochodów.

podaj reke

Szybka pożyczka to minimum formalności i dokumentów, bez potrzeby okazywania zaświadczeń o wysokości dochodów i zabezpieczeń. To kapitalne rozwiązanie dla osób znajdujących się w palącej potrzebie – zarazem jednak kosztowne, wysoko oprocentowane, w takim przypadku należy się liczyć z tym, że spłacimy daleko większą kwotę od tej użyczonej.

About The Author