Święta Wielkanocne w Bieszczadach

Święta Wielkanocne w Bieszczadach
February 12, 2019 Comments Off on Święta Wielkanocne w Bieszczadach Turystyka biuro

Święta Wielkanocne jak żadne kojarzą się z odbudowaniem i budzącą się do życia przyrodą. Śmierć pozostaje rozgromiona, a cały świat odradza się wraz z tą wygraną. Perfekcyjnie doświadczyć tego idzie planując Wielkanoc w Bieszczadach. Romantycznie ośnieżone szczyty wyższych formacji i gołe wzniesienia mniejszych pagórków, zalesione polany ozdobione pierwszymi barwnymi kwiatami, śpiew ptaków, czyste, orzeźwiające powietrze, silne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie pozostałości zimy.

Do tego regionalne potrawy, obcowanie z folklorem i pogodne biesiady. Ewidentnie, Wielkanoc 2019 w górach to fenomenalna sposobność do spędzenia niezapomnianych chwil z bliskimi.

Wielkanoc w górach

Wielkanoc w Bieszczadach co rok jest coraz bardziej znana, przeto wypad wskazane jest zarezerwować już dziś, żeby mieć pewność, że trafimy na atrakcyjną ofertę. Spędzanie Wielkanocy w Bieszczadach jest coraz bardziej popularne i dlatego wskazane jest zarezerwować pobyt jak najszybciej. Do wyboru mamy kilkanaście odmiennych propozycji różniących się od siebie lokalizacją, długością turnusu i trybem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Gigantycznej frajdy zawsze dostarcza poznawanie lokalnych potraw i obyczajów. Dzięki nim wynaleźć idzie nieznane do tego czasu formaty Wielkanocy.

Zielona polana

U bram ładnych Bieszczad w każdej wiośnie przyroda gra rozbrajający występ odrodzenia. Prześliczne przedstawienie odrodzenia jest wyjątkowo widoczne w Bieszczadach. Nic więc wyrafinowanego, że na Wielkanoc do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przyjeżdża coraz więcej odwiedzających. Kompletna propozycja pobytu w Wielkanoc 2019 roku dostępna jest na www zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz zakwaterowania w romantycznie zorientowanym ośrodku wysokiego standardu, Zielona Polana oferuje moc atrakcji towarzyszących. Solidne degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wyjście w góry z profesjonalnym pilotem i wspólne biesiadowanie podadzą niezapomnianych wspomnień. Relaks w saunie, wycieczki rowerowe czy zmagania na tenisowym korcie zrelaksują i dadzą pozytywnych wrażeń.

Dwa pakiety

Zielona Polana proponuje 2 pakiety pobytu wielkanocnego w 2019 roku. Czterodniowy okaże się świetny dla osób, jakie Wielkanoc w Bieszczadach chcą spędzić po raz pierwszy. Vip na pięć dni pozwoli do ostatka rozsmakować się w urodach Świąt Wielkiej Nocy spędzonych na granicy Bieszczad.

About The Author